ZŁUSZCZANIE NASKÓRKA

Zabiegi złuszczające polegają na usunięciu defektów kosmetycznych i/lub zmian chorobowych naskórka. Efektem zabiegów jest zmniejszona spoistość martwych komórek naskórka, co z kolei prowadzi do ich łatwiejszego złuszczenia, a w dalszym procesie głębokiej regeneracji naskórka. W zależności od rodzaju zastosowanego kwasu, zmieniać się będzie również jego działanie i efekty zabiegu.

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegów złuszczających:

  • ekspozycja skóry na słońce,
  • ciąża i okres laktacji,
  • alergia na składnik preparatu,
  • aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze na obszarze poddawanym zabiegowi,
  • nowotwór,
  • doustna terapia pochodnymi witaminy A,
  • skórne choroby autoimmunologiczne.

KWAS MIGDAŁOWY

Kwas migdałowy charakteryzuje się delikatnością w działaniu, dzięki czemu jest szczególnie polecany dla osób z wrażliwą, cienką skórą, z problemami naczyniowymi, wymagającą odżywienia i regeneracji. Kwas ten wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, dlatego z powodzeniem stosowany jest w leczeniu stanów zapalnych skóry, zwłaszcza trądziku. Ma także działanie odbarwiające, dlatego polecany jest w przypadku przebarwień skóry. Peeling kwasem migdałowym regeneruje, wygładza i nawilża skórę, pobudza produkcje kolagenu i elastyny, dając efekt odmłodzenia naskórka.

Twarz    100 ZŁ
Twarz + szyja + dekolt    160 ZŁ


KWAS GLIKOLOWY

Kwas glikolowy jest jednym z bardziej agresywnych kwasów stosowanych w Kosmetyce. Dzięki bardzo małej cząsteczce, ma doskonałe zdolności penetracji międzykomórkowej, wnika głęboko w naskórek, dzięki czemu dochodzi do głębokiej regeneracji. Polecany jest osobom w każdym wieku, szczególnie borykającym się ze skórą suchą, gdyż działa nawilżająco, zatrzymując wodę w naskórku. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, jednocześnie stymulując ją do odnowy, dlatego stosowany jest przy fotostarzeniu i w celu spłycenia licznych zmarszczek.

Twarz    90 ZŁ

Twarz + szyja + dekolt     130 ZŁ


KWAS SALICYLOWY

Kwas salicylowy, jako jedyny z grupy BHA stosowany w Kosmetyce, oprócz właściwości złuszczających i regenerujących naskórek, działa przeciwzapalnie, sprzyja więc procesowi gojenia stanów zapalnych i podrażnień. Jest to kwas rozpuszczalny w tłuszczach, dzięki temu, nie tylko złuszcza martwe komórki z powierzchni naskórka, ale również przenika przez warstwę łojową (sebum) i wnika w głąb, oczyszcza pory, a także wnika w głąb mieszków włosowych, co ma duże znaczenie w leczeniu trądziku.  Dzięki temu przyczynia się do odblokowania porów, a co za tym idzie zapobiega tworzeniu wszelkich wyprysków oraz pomaga zlikwidować powstawanie tzw. “zaskórników”. Z tego względu polecany jest dla skór trądzikowych, ale także suchych z tendencją do tworzenia zanieczyszczeń

w strefie T, ponieważ nie działa on wysuszająco.

Twarz    110 ZŁ

 Twarz + szyja + dekolt    160 ZŁ


KWAS SZIKIMOWY

Wykazuje silne działanie złuszczające przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego podrażnienia skóry. Ma szeroki zakres działania. Jest idealny dla osób ze skórą tłustą, łojotokową, z widocznymi oznakami starzenia, utratą jędrności i elastyczności, przebarwieniami posłonecznymi i pozapalnymi. Przynosi ukojenie osobom ze skórą przesuszoną i szorstką, ze względu na silne właściwości nawilżające. Działa rewitalizująco i rozświetlająco.

 Twarz     110 ZŁ

Twarz + szyja + dekolt      160 ZŁ


MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja, nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, stanowi jedną  z metod mechanicznego złuszczenia naskórka. Ta nowoczesna technika polega na ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu. Jej zastosowanie jest niezwykle szerokie, pomaga uporać się z większością problemów dotyczących skóry twarzy, takich jak: trądzik (zaskórnikowy, grudkowy), rozszerzone pory, nadmierny łojotok, blizny, przebarwienia, utrata jędrności, zmarszczki. Mikrodermabrazja polecana jest każdemu, kto chciałby w szybki i efektowny sposób poprawić kondycję skóry.

 

Maska kremowa  110 zł

Maska algowa + ampułka   140 zł

Mikrodermabrazja + kwas     130 zł

Mikrodermabrazja + kwas (twarz-szyja-dekolt)    160 zł

Sanoforeza (dodatek do zabiegu)  25 ZŁ


MIKRODERMABRAZJA NA CIAŁO

Mikrodermabrazja jest stosowana również w zabiegach pielęgnacyjnych ciało w celu wyrównania nierówności i niedoskonałości skóry, wzrostu napięcia i elastyczności  (m.in.po osłabieniu skóry dietą odchudzającą oraz po ciąży).  Pozwala przywrócić
skórze elastyczność, aksamitną gładkość i piękny wygląd.

Dekolt   50 ZŁ
Plecy   80 ZŁ
Biust (z dekoltem)   140 ZŁ
Brzuch  120 ZŁ
  Uda + pośladki  180 ZŁ

 Sonoforeza ( dodatek do zabiegu)  25 – 50 ZŁ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Ciasteczko to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij