ZŁUSZCZANIE NASKÓRKA

Zabiegi złuszczające polegają na usunięciu defektów kosmetycznych i/lub zmian chorobowych naskórka. Efektem zabiegów jest zmniejszona spoistość martwych komórek naskórka, co z kolei prowadzi do ich łatwiejszego złuszczenia, a w dalszym procesie głębokiej regeneracji naskórka. W zależności od rodzaju zastosowanego kwasu, zmieniać się będzie również jego działanie i efekty zabiegu.

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegów złuszczających:

  • ekspozycja skóry na słońce,
  • ciąża i okres laktacji,
  • alergia na składnik preparatu,
  • aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze na obszarze poddawanym zabiegowi,
  • nowotwór,
  • doustna terapia pochodnymi witaminy A,
  • skórne choroby autoimmunologiczne.

KWASY

Pracujemy na polskiej marce PEEL MISSION, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którą tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta. Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.

Szeroka oferta produktów do pielęgnacji domowej, uzupełniająca terapię przeprowadzaną w gabinecie, pomaga w osiągnięciu trwałych i spektakularnych efektów.

Zabiegi dobierane są indywidualnie do każdego Klienta, po dokładnej ocenie stanu skóry oraz omówieniu planu leczenia.

 1 zabieg 170 – 190 zł


MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja, nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, stanowi jedną  z metod mechanicznego złuszczenia naskórka. Ta nowoczesna technika polega na ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu. Jej zastosowanie jest niezwykle szerokie, pomaga uporać się z większością problemów dotyczących skóry twarzy, takich jak: trądzik (zaskórnikowy, grudkowy), rozszerzone pory, nadmierny łojotok, blizny, przebarwienia, utrata jędrności, zmarszczki. Mikrodermabrazja polecana jest każdemu, kto chciałby w szybki i efektowny sposób poprawić kondycję skóry.

 

Twarz + szyja  130 zł

Twarz + szyja + dekolt   150 zł

Sanoforeza lub kwas (dodatek do zabiegu)  30 ZŁ


MIKRODERMABRAZJA NA CIAŁO

Mikrodermabrazja jest stosowana również w zabiegach pielęgnacyjnych ciało w celu wyrównania nierówności i niedoskonałości skóry, wzrostu napięcia i elastyczności  (m.in.po osłabieniu skóry dietą odchudzającą oraz po ciąży).  Pozwala przywrócić
skórze elastyczność, aksamitną gładkość i piękny wygląd.

Plecy   120 ZŁ
Brzuch  120 ZŁ
  Uda + pośladki  180 ZŁ

 Sonoforeza ( dodatek do zabiegu)  30 – 50 ZŁ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Ciasteczko to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij