ULTRADŹWIĘKI

PEELING KAWITACYJNY

            Peeling kawitacyjny ma działanie oczyszczające naskórek, usuwa zanieczyszczenia z ujść gruczołów łojowych i mieszków włosowych, wygładza skórę, doskonale nawilża i przygotowuje do przyjęcia substancji aktywnych zwiększając ich penetrację. Wibracja ultradźwiękowa, wzbogacona o mikromasaż, poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórek. Efektem zabiegu jest delikatna, głęboko nawilżona i zregenerowana skóra.


 Twarz + szyja     120 ZŁ


Twarz + szyja + dekolt   140 ZŁ


Sonoforeza lub kwas  (dodatek do zabiegu)  30 ZŁ

Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka, niż podczas klasycznego masażu.Za pomocą ultradźwięków możemy wtłoczyć substancje aktywne przekraczając barierę hydrolipidową i zadziałać w „żywej” części naskórka. Podczas wykonywania sonoforezy wykonywany jest mikromasaż , który dodatkowo pobudza skórę i stymuluję do głębszej regeneracji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Ciasteczko to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij